Güncel

Yanar Sevilerek Dinlenecek

Yanar Sevilerek Dinlenecek

Türkçe müzik ülkemizde oldukça büyük bir değere sahip. Şarkıların uzun yıllarca dinlenmesi, dinleyicileri tarafından sahiplenilmesi oldukça gururlandırıcı. Ancak asıl gurur, şarkıların henüz çıkmadan heyecanla beklenmesinden kaynaklansa gerek. Çünkü bu durumun örnekleri çoğalmaya devam ediyor. Uğur Özçelik’in parçası olan Yanar, henüz yayınlanmamasına rağmen, hayranları tarafından büyük bir hevesle bekleniyor. Alınan duyumlara göre şarkının büyük bir çıkış yapabileceği ve listelerde üst sıralarda yer alabileceği söyleniyor. Bu durum da aslında Yanar’ın herkes tarafından sevilerek dinlenebileceği anlamına geliyor. Uğur Özçelik’in şarkısı Yanar, çıkış tarihine kadar merakla bekleniyor. Hatta çıkışı için gün sayıldığı da biliniyor.

Uğur Özçelik de yayın tarihi için mart ayının sonunu işaret ediyor. Şarkıcı ve şarkı yazarı olan Uğur Özçelik, sevenlerine şarkının yola çıktığı haberini verdi bile. Ayrıca Yanar’ın sözü ve müziği de şarkıcının kendisine ait. Çalışmaların tamamlanması ve şarkının yayınlanmasının ardından artık Yanar sevenleriyle buluşacak. Birçok kişinin en sevdiği karşılardan biri olması beklenirken, müzik albümlerinde de yer alan şarkılardan biri olacağı kesin. Bu olumlu yorumlar da genel olarak Uğur Özçelik hayranları tarafından yapılıyor. Uğur Özçelik’e söz verildiğindeyse, şarkının beklentilerinin de üstünde olduğunu ve iyi bir çıkış yapmayı hak ettiğini söylüyor. Genellikle mütevazi bir tavrı olan, genç, dinamik şarkıcı Uğur Özçelik, bu sefer gerçek bir başarının olduğunu sözleriyle ifade ediyor. Bu da şarkının yayınlanmasıyla beraber gündeme bomba gibi düşeceğinin sinyallerini vermiş oluyor. Şarkının klip çekimleri de geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Yanar, 22 kişilik güçlü bir ekiple, iki farklı şehirde, 3 günde çekildi.

Genç Şarkıcı Uğur Özçelik Yeni Çalışmasıyla Öne Çıkıyor

Tarzıyla tüm dikkatleri üzerinde çeken Uğur Özçelik çalışmaları içerisinde her daim hassas bir tavır takınıyor. Çünkü kendi ilgi alanında, çalışmalarını tutkuyla sürdürüyor. Zaten bu alandaki diğer tüm single çalışmalarında da eğitimi ve tecrübesiyle farkını belli ediyor. Gerekli ses eğitimlerini alan ve bu konuda oldukça başarılı olan Uğur Özçelik, 1990 İstanbul Kadıköy doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimini tamamlamasından sonra da kariyerini eğilimi olduğu konudan yana yönlendiriyor. Yeteneğini eğitmek ve müzik camiasına adını duyurabilmek için İstanbul Devlet Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda eğitim görüyor. Uğur Özçelik eğitiminin tamamlanmasının ardından da eğitimini tecrübeyle buluşturuyor. Birçok ünlü isimle beraber çalışma fırsatı bulan Uğur Özçelik, temel sahne eğitimleri de almış bir sanatçı. Şimdilerde yayınlanmadan popülerlik kazanan Yanar’ın sanatçısı olması da bu yüzden tesadüf değil. Kendisi yorumculuğu ve kaliteli üretkenliğiyle ön planda tutuluyor.

Yanar Büyük Bir İlgi Çekiyor

Uğur Özçelik diğer parçalardan çok daha farklı olan Yanar konusunda yapılan tüm yorumlara en iyi şekilde cevap veriyor. Özellikle hayranlarının meraklı sorularını da cevapsız bırakmıyor. Kendisine söz hakkı tanındığındaysa, “Yanar beklediğimizden daha büyük bir ilgi çekecek gibi duruyor. Çünkü yayınlanmadan binlerce kişinin beklediği bir şarkı haline geldi. Elimizden gelenin en iyisini yaptığımızı düşünüyorum. Yanar, bu sene sürekli olarak duyacağımız ve ezbere bilinen şarkılar arasına girecek. Mart sonunda elde edeceğimiz başarıyı hep beraber göreceğiz.” Diyor. Genç sanatçı hem şarkısına hem de hayranlarına sahip çıkarken, daha nice başarıya imza atabileceğini de gösteriyor.

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCDZejAvbij7_DEa3qu8W_8Q

Spotify: https://open.spotify.com/artist/6gG8T6hTYHzbEqUhA8sQvy

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu