Güncel

Friends Dizisini İzlemek Çok Keyifliydi

İlk bakışta, David Schwimmer’ın FX’in The People OJ Simpson’ının bir parçası olması biraz garip. Oynamak için seçildiği karakterin, Juice’un arkadaşı ve avukatı Robert Kardashian, saçında beyaz çizgiler olması daha da garip. İlk American Crime Story’de Ross Geller’ın Kardashian paterfamilias olarak varlığındaki tüm hatıralar ve alaylar anlaşılabilir, ancak bu oldukça harika bir performansın ne olduğunu yalanlıyor!

Schwimmer’ın Bob Kardashian’ının gerçek versiyona herhangi bir benzerlik taşıyıp taşımadığını kim bilebilir? Ama bir karakter olarak, arkadaşındaki en iyiyi mantıksal olarak olabildiğince uzun süre görmek isteyen bir adam olarak mini dizinin 10 bölümünde Friends izle çok önemli ve tutarlı bir varlık. Friends’ten bu yana Schwimmer, Madagaskar film serisine de ses verdi ve Sky One komedisi Intelligence’da başrol oynadı.

Phoebe Buffay, Paul Rudd ile gün batımına doğru yola çıktığından beri Lisa Kudrow 15 yılı aşkın süredir meşgul. Aktris televizyonda ve filmde bir dayanak noktası oldu, ancak en büyük Post- Arkadaşlık damgasını vurduğu eski medya. Kudrow, 2004 HBO maketi The Comeback’i birlikte yarattı ve başrolde Valerie Cherish’i canlandırdı. Geri Dönüş, eğlence endüstrisi hakkında içeriden bir komediydi ve bundan önce, orta gerilimler boyunca televizyonda popüler bir konu haline geldi. Aynı zamanda gelmiş geçmiş en iyi maketlerden biridir.

Valerie Cherish, kısacık şöhretini yeniden yakalamaya çalışan B listesinde bir sitcom oyuncusu. Bu amaçla, Room and Bored adlı bir sitcom’da Sassy Teyze rolünü üstlenir ve oyunculuk geri dönüşünün The Comeback adlı bir realite dizisinde belgelenmesini kabul eder. Geri Dönüş, eğlence endüstrisinin Office düzeyinde gülünç komedi seviyesine ulaşan keskin bir hicividir. Her şeye rağmen https://animasyonfilmleri.com/dizi/friends-izle/, önüne çıkan tüm rezilliklere karşı sabırlı ve istediği zaman zor olan yaşlanan bir aktris olarak mükemmel. Şovun 2014 yılında iyi bir ikinci sezonu vardı.

Zindan tarayıcıları, oyuncuların dijital yeraltı mezarlarını araştırmasına ve bitmeyen bir yağma yağmuru için düşmanları katletmesine olanak tanır. Bu oyunlarda oyuncular tek başına üstesinden gelebilirken, çoğu zindan tarayıcısı, mücadeleyi ve ganimet kalitesini artırmak için arkadaşlarınızla takım kurmanızı teşvik eder. Aynı şey Diablo Immortal için de geçerli.

Blizzard’ın Diablo Immortal’ı, bir nesil oyuncuyu ganimet tabanlı zindan tarayıcılarına tanıtan franchise’ın en son girişidir. Oyun başlangıçta sezon dışı bir April Fool’un şakası olarak alay konusu olurken, o zamandan beri iyi incelemelere sunuldu. Artı, Diablo Immortal’ı oynaması ücretsiz çoğunlukla, bu yüzden oyunu, tercihen yanınızda birkaç arkadaşınızla deneyerek hiçbir şey kaybetmezsiniz. Diablo Immortal epeyce çok oyunculu seçenek sunarken, aslında oyunu başkalarıyla oynamak bazen yapmaktan daha kolaydır. Durum böyle olunca, Diablo Immortal’ın çok oyunculu özelliklerine nasıl erişileceğine bir göz atalım.

https://animasyonfilmleri.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu